شرکت ام آی پی پروسس تکنولوژی

شرکت MIP Process Technologies
مینتک همکاری انحصاری خود را با شرکت MIP Process Technologies آفریقای جنوبی یک شرکت صاحب دانش در زمینه تیکنرهای HI-Rate ،سیستمهای آماده سازی مواد شیمیایی و تامین سیستمها و پمپهای دوزینگ از سال 2011 آغاز نموده است و به عنوان نماینده انحصاری این شرکت در زمینه تجهیزات فوق الذکر ادامه داده است. و در لیست مورد تایید شرکت ملی مس قرار گرفته است. این شرکت شعبه ای از یک شرکت مستقر در ایلات متحده میباشد که آمریکای شمالی را نیز تحت پوشش خدمات خود دارد . تفاهم نامه همکاری ما صرفا یک نمایندگی فروش نبوده بلکه شرکت آفریقایی ملزم به همکاری در زمینه انتقال تدریجی تکنولوژی و بومی سازی ساخت تجهیزات فوق در ایران میباشد. تیکنر قطر 25 متر پروژه مس چهل کوره زاهدان توسط MIP در حال نصب میباشد.سیستمهای آماده سازی مواد شیمیایی:
سیستمهای اماده سازی و توزیع مواد شیمیایی دارای کاربرد وسیعی در کارخانجات فرآوری مواد معدنی ، پلنت های تصفیه آب شهری و سیستمهای مدیریت و دفع فاضلاب و خنثی سازی مواد شیمیایی  میباشد.
مهمترین انواع این سیستمها شامل پکیج های شیر آهک سازی و تزریق آن، پکیج های مواد واکنشگر ، پکیج های آماده سازی و توزیع فلوکولانت میباشد.
این سیستمها شامل مخازن آماده سازی (همزن) ، مخازن توزیع ، پمپهای توزیع ، استاتیک میکسر و تجهیزات ابزار دقیق میباشند.

Linear Screen

Hi-Rate Thickener
دانلود کاتالوگ ها