درباره ما

شرکت کانی فرآور کاسپین (MIN-TEC) به عنوان  بخشی از "کنسرسیوم فرآوری مواد معدنی البرز"  متشکل از سه شرکت کیمیا ماشین البرز ، کانی فرآور کاسپین و مس ماین ماشینری کانادا Mes Mine Machinery  با هدف انجام خدمات مهندسی و مشاوره ، تامین و ساخت تجهیزات صنایع معدني توسط اعضای موئسس کانی فرآور، از ابتدای سال 1389 تاسیس و به تدریج کلیه خدمات مرتبط با تامین و ساخت به این شرکت انتقال داده شده است.

موسسین گروه فرآوری مواد معدنی البرز با انتقال کلیه تجربیات و توانمدیهای خود به MIN-TEC و تخصصی نمودن بخش تامین تجهیزات گروه ، مجموعه ای کامل از تجهیزات و خدمات را به مجریان محترم طرح ها ی فرآوری مواد معدنی و صنعتی ارائه مینماید.

این شرکت با تکیه بر سالها دانش مهندسی و تجربه موسس کانی فرآور کاسپین  آماده ارائه خدمات مهندسی خرید، تامین و ساخت تجهیزات فرآوری مواد معدني و فلزی ، مانند سیستم های انتقال مواد، سرند و فیدر های ارتعاشی، انواع سنگ شکن، پمپ های اسلاری ، سیستم های آبگیری و... می باشد.
تامین نیازها و ارائه راه حل های مناسب برای پروژه های فرآوری مواد معدنی و صنعتی شما (Tailored Solutions) و با بهره گیری از تیم مهندسی و با تجربه ، هدف نهایی ما در شرکت MIN-TEC میباشد:

 مطالعات امکان سنجی           پلنت های لیچینگ مس

 خدمات طراحی پایه و تفصیلی   شیرهای اسلاری

 طراحی سه بعدی و مدلینگ      تانک های میکسر اسلاری              

   راه حل های انتقال پنوماتیک    پلنت های مواد شیمیایی          

   شرکاء تجاری ما.....            
 رزومه