شرکت CYL Knife Valves S.Lشرکت CYL  اسپانیا تولید کننده انواع شیرهای چاقویی ، توانایی عملکرد در فشارهای بالا و همچنین قطر های مختلف را دارا می باشد.این شیرها توانایی استفاده در عمکردهایی  اسلاری ،  ساییدگی بالا و همچنین ویسکوزیته های مختلف را نیز دارد.این شرکت با توجه به تولید بالای خود توانایی ارائه بهترین خدمات پس از فروش را دارا می باشد.


در زیرانواع این شیرها را به مختصر توضیح خواهیم داد.

شیر تیپ  XD

این شیرها بصورت دو طرفه هستند  و قابل تجهیز با عملگر های دستی و اتوماتیک و تهیه شده از محفظه ای حباب گونه شکل  که برای قطع جریان از دو جهت مناسب است.

 شیر تیپ MU

این شیرها بصورت یکطرفه و دو طرفه فابل تولید هستند و قابل تجهیز با عملگر های دستی و اتوماتیک و دارای رینگ الاسترومی که برای کاهش فشار در زمان بسته شدن شیر.و دارای محفظه حباب گونه  برای بسته شدن شیر در یک جهت جریان است. این تیپ از شیرها برای اغلب کاربری های صنعتی مناسب می باشد.و در مقابل ساییدگی ناخالصی های سیال دارای عمکردی بالایی هستند.

 

شیر تیپ PT

این شیرها بصورت یکطرفه و دو طرفه فابل تولید  هستند و قابل تجهیز با عملگر های دستی و اتوماتیک و دارای رینگ الاسترومیک برای کاهش فشار در زمان بسته شدن شیر.و دارای محفظه حباب گونه  برای بسته شدن شیر در یک جهت جریان است. این تیپ از شیرها برای اغلب کاربری های صنعتی با ویسکوزیته بالا مناسب می باشد.

 


شیر تیپ SL

این شیرها بصورت یکطرفه و دو طرفه فابل تولید هستند و قابل تجهیز با عملگر های دستی و اتوماتیک  و دارای نشیمنگاه دو  طرفه که برای کاربری هایی با ساییدگی بالا مناسب می باشد.

شیر تیپ SK

این شیرها بصورت یکطرفه و دو طرفه فابل تولید  هستند و قابل تجهیز با عملگر های دستی و اتوماتیک  و دارای نشیمنگاه دو طرفه که برای کاربری هایی با ساییدگی بالا مناسب می باشد.دانلود کاتالوگ ها


XD    SL              PT