شرکت PEMO PUMP

شرکت  PEMO PUMP Perissinotto S.P


شرکت  با  PEMO بیش از 67 سال تجربه کار خود را پس از جنگ جهانی دوم و از سال 1947 و با تولید پمپهای اسلاری برای فرآیند های خالص سازی سیلیس آغاز کرده و مدیران فعلی این شرکت نسل سوم از خانواده پرسینوتو هستند که این کمپانی را اداره میکنند.

PEMO به طور کلی با تمرکز در زمینه طراحی و ساخت پمپهای سانتری فیوژ انتقال دوغاب و موارد شیمیایی فعال بوده و محدوده وسیعی از پمپهای مذکور را برای مصارف معدنی، صنایع کاشی و سرامیک و شیمیایی طراحی و تولید مینماید

این شرکت توانسته با جلب رضایت مشتری از سال 1953 تا ژوئیه گذشته فروش خود را به 32.000 هزار پمپ برساند.دفاتر و کارگاهای این شرکت به مساحتی حدود 12000متر مربع در میلان ایتالیا می باشد.

 

اصلی ترین کاربری های پمپ های PEMO 

صنایع سنگ :                                                                                                                                                                                     

PEMO  اولین سازنده و رهبر جهانی پمپ های مخصوص سنگ شکن(اره باند گرانیت) در دنیا می باشد. یکی از کسب و کار اصلی ما انتقال مایع در اره باند گرانیت که به یک وزن خاص ³ 1.7-2.2 کیلوگرم، غلظت متوسط ​​در حدود 1200 CPO و محتوای تقریبا 700 گرم / لیتر ماسه سنگ فولاد (اندازه تا 1 میلی متر می باشد )است. قدرت تا 110 کیلو وات

صنایع سرامیک:                                                                                                                                                                           

PEMO  اولین سازنده و رهبر جهانی پمپ های مخصوص سرامیک(تکه بریده شده) در دنیا می باشد.یکی دیگر از کسب و کار اصلی ما در ضنعت سرامیک است.که در برخی از کارخانه صدها پمپ های PEMO از انواع و مدل های مختلف  وجود دارد. حداکثر جریان از 1200مترمکعب/ساعت (5300 GPM)
صنایع شیمیایی:  
                                  

تعداد زیادی از پمپ های PEMO در صنعت شیمیایی نصب شده است. که اغلب آنها از جایگاه مهم و همچنین قیمیت بالا برخوردار هستند. معمولا این پمپ در تماس مستقیم با اسید و مواد سایند هستند، که قطعات آنها از آلیاژهای خاصی استفاده شده است.

صنعت نورد:                      
                                                                                                                                                                  

پمپ های PEMO به طورگستردهای برای انتقال آب گرم تا ° 80c با تکه های نفت و فلز، مورد استفاده قرار میگیرد. آنها همچنین در تصفیه آب استفاده می شود.


معادن و صنایع 

حفاری:     
 پمپ هایPEMO  توانایی جداسازی  مایع و اسلاری را در جریان های تند و انتقال مواد به حوضچه را دارند. برنامه های کاربردی، کیک زرد و تصفیه آب چند نمونه از توانایی های پمپ های PEMO هستند.دانلود کاتالوگ ها