همکاران خارجی

مینتک با تکیه بر سالها دانش مهندسی و تجربه کانی فرآور خاورمیانه آماده ارائه خدمات مهندسی خرید، تامین و ساخت تجهیزات فرآوری مواد معدني و فلزی ، مانند سیستم های انتقال مواد، سرند و فیدر های ارتعاشی، انواع سنگ شکن، پمپ های اسلاری ، سیستم های آبگیری و... می باشد.

با توجه به نیاز صنایع معدنی کشور کانی فن آور کاسپین اقدام به تامین نیازهای این صنایع از شرکتهای معتبری از اروپا، آفریقای جنوبی  ترکیه و چین نموده و در این راستا از برخی سازندگان معتبر نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش اخذ نموده و با برخی از این شرکتها روابط تجاری و مهندسی دوطرفه برقرار و سعی در گشایش بازار خارجی برای تجهیزات این گروه نموده است.

برخی از شرکتهای همکار که نمایندگی فروش، اخذ سفارش و همکاری فنی انحصاری به MINTEC اعطاء نموده اند به شرح زیر میباشند:

 

شرکت AES ترکیه

این شرکت جزء شرکتهای پیشرو و معتبر در ترکیه در زمینه تولید تجهیزات آبگیری شامل فیلترپرس ، فیلتر پرس نواری ، تیکنر و زلال ساز و همچنین تجهیزات وابسته  مورد نیاز تجربیات بسیار گرانبهایی داشته و رفرنس های قابل قبول در صنایع معدنی ، صنیع شیمیایی، صنایع غذایی و سیستمهای تصفیه و بازیابی آب در ترکیه دارد.

در مورد این شرکت بیشتر بدانید!

 

شرکت MIP Process Technologies (pty) Ltd  آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی با توجه به منابع معدنی فراوان وحضور نمایندگان و شعب شرکتهای معتبر اروپایی و آمریکایی در این کشور ، صنایع و شرکتهای مرتبط با توسعه و ساخت تجهیزات فرآوری توسعه و رشد زیادی نموده اند. گسترش دانش فنی و تجربه مرتبط با کارخانجات فرآوری این اطمینان را ایجاد نموده تا در بتوان این محصولات را جایگزین شرکتهای اروپایی و آمریکایی نمود.

شرکت MIP PROCESS TECHNOLOGIES یکی از شرکتهای معتبر در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات فرآوری و آبگیری میباشد که تجهیزات مرتبط با کارخانجات فرآوری و سیستمهای بازیابی آب و باطله را تولید میکند.

درمورد این شرکت بیشتر بدانید.

   

شرکت  PEMO PUMP ) Perissinotto S.P) 

شرکت Perissinotto S.P  یک شرکت ایتالیایی میباشد که سال 1947 تا کنون در زمینه طراحی و ساخت پمپهای سانتری فیوژ انتقال دوغاب و موارد شیمیایی فعال بوده و محدوده وسیعی از پمپهای مذکور را برای مصارف معدنی، صنایع کاشی و سرامیک و شیمیایی طراحی و تولید مینماید. 

 

 


شرکت CYL Knife Valves S.L


شرکت CYL  اسپانیا زیر مجموعه گروه AVK GROUP سوئیس تولید کننده انواع شیرهای چاقویی ، توانایی عملکرد در فشارهای بالا و همچنین قطر های مختلف را دارا می باشد.این شیرها توانایی استفاده در عمکردهایی  اسلاری ،  ساییدگی بالا و همچنین ویسکوزیته های مختلف را نیز دارد.این شرکت با توجه به تولید بالای خود توانایی ارائه بهترین خدمات پس از فروش را دارا می باشد.شرکت CINTASA S.A  اسپانیا

بخش عمده ای از فعالیتهای سابق شرکت مینتک مربوط به طراحی، ساخت و اجرای سیستمهای انتقال مواد بوده است که در فرم و ساختار جدید شرکت نیز این امر وزن زیادی را به خود اختصاص داده است. همکاری ما با شرکت CINTASA به عنوان شرکت پیشرو در زمینه تجهیزات انتقال مواد در اروپا بالاتر از نمایندگی انحصاری فروش محصولات بوده و دو شرکت در این زمینه اقدام تبادل اطلاعات و دانش فنی نموده و در این زمینه قراردادهای مشترک کاری نیز تا به حال به مرحله اجراء رسیده است.